СБУ викрила на хабарі чиновника, який вимагав 55 тисяч гривень за здобуття ступеня кандидата наук (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Співробітники Служби безпеки викрили на хабарі заступника завідувача відділу економічної стратегії та економічної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень.

  Результат пошуку зображень за запитом "Співробітники Служби безпеки викрили на хабарі заступника завідувача відділу економічної стратегії та економічної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень. Про це повідомляє прес-служба СБУ. "Оперативники спецслужби виявили, що посадовець, який є секретарем спеціалізованої вченої ради інституту, вимагав п’ятдесят п’ять тисяч гривень за не створення штучних перешкод при захисті претенденткою наукової праці, що необхідна для здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук", - йдеться у повідомленні. Правоохоронці затримали посадовця у службовому кабінеті згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу під час отримання другої частини хабара - двадцять п’ять тисяч гривень. Тривають слідчі дії у межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу. Операція з викриття посадовця проводилась спільно зі слідчими Печерського управління поліції ГУ Нацполіції у Києві під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури № 6."

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на прес-службу СБУ.

  “Оперативники спецслужби виявили, що посадовець, який є секретарем спеціалізованої вченої ради інституту, вимагав п’ятдесят п’ять тисяч гривень за не створення штучних перешкод при захисті претенденткою наукової праці, що необхідна для здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук”, – йдеться у повідомленні.

  Світлина від Служба безпеки України.

  Правоохоронці затримали посадовця у службовому кабінеті згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу під час отримання другої частини хабара – двадцять п’ять тисяч гривень.

  Тривають слідчі дії у межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу.

  Світлина від Служба безпеки України.

  Операція з викриття посадовця проводилась спільно зі слідчими Печерського управління поліції ГУ Нацполіції у Києві під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури № 6.

   

  (Visited 54 times, 1 visits today)
 • 180x150