«Справа Дубневича»: суд продовжив обов’язки залізничнику

 • 180x150
 • Опубліковано:
   Суд продовжив обов’язки провідного економіста філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» Захаревич, яку підозрюють у причетності до заволодіння понад 93 мільйонів гривень.

  Результат пошуку зображень за запитом "«Справа Дубневича»: суд продовжив обов'язки залізничнику"

  Таке рішення ухвалила слідча суддя Солом’янського районного суду міста Києва Світлана Горбатовська, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Юрій Лучків просив суд продовжити дію обов’язків. Вивчивши матеріали, суддя частково задовольнила клопотання. Так, Горбатовська не продовжила дію обов’язку носити електронний браслет, оскільки його так і не наділи через відсутність вільних.

  Як відомо, Захаревич підозрюють у причетності до заволодіння понад 93 млн грн ПАТ «Укрзалізниця», так званої «справи народного депутата Ярослава Дубневича». Крім неї, НАБУ в цій справі повідомило про підозру: колишньому помічнику нардепа Дубневича Едуарду Пушкаренку, голові правління-генерального директора ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод» Сергію Тараненку, його першому заступнику Валерію Крячку, засновнику-директору ТОВ «Арго» Антону Шевченку, директору ТОВ «Корпорація КРТ» Олегу Місьонгу і двом працівниками філії УЗ Андрію Степаненку і Клепак.

  (Visited 60 times, 1 visits today)
 • 180x150