Мерія Тернополя та церковники провернули оборудку на пів мільйона гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Внаслідок незаконних дій службових осіб КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернопіль» та службових осіб Свято-Троїцького духовного центру, інтересам місцевого бюджету спричинено шкоди на загальну суму 542 881,47 грн.

  Відповідно до акту ревізії встановлено, що на балансі КП «Об’єднання парків культури і відпочинку» перебуває об’єкт незавершеного будівництва «Бювет» (вартість 542 881,47 грн.), що знаходиться на території парку Національного відродження, який незаконно переданий Свято-Троїцькому духовному центру без жодних правовстановлюючих документів та в подальшому без введення в експлуатацію переобладнаний в офісні приміщення, які незаконно використовуються Свято-Троїцьким духовним центром, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Службові особи управління ЖКГ Тернопільської міської ради та КП «Об’єднання парків культури і відпочинку» спільно із керівництвом суб’єкту господарювання, які здійснювали підрядні будівельні роботи, привласнили кошти місцевого бюджету, призначенні для проведення будівництва та ремонту об’єктів, які перебувають на балансі КП «Об’єднання парків культури та відпочинку».

  По даному факту поліцією порушено кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України. Винні особи за цією статтею караються обмеженням волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  Варто сказати, що цей факт мав місце не сьогодні і не вчора, а ретельно за справу правоохоронці взялися тільки після смерті настоятеля Свято-Троїцького духовного центру отця Анатолія Зінкевича. Той мав серйозний вплив на самих правоохоронців та місцеву владу, відповідно на все, що мало місце на території духовного центру (в тому числі захоплення частини парку), контролюючі органи закривали очі, не бажаючи йти на конфлікт із впливовим духовником.

  (Visited 81 times, 1 visits today)
 • 180x150