Чернівецький водоканал замовив рідкий хлор на 48% дорожче ціни виробника

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Комунальне підприємство «Чернівціводоканал» за результатом відкритих торгів уклали договір з ТОВ «Евіротех-інжиніринг» на постачання рідкого хлору. Сума угоди становить 4,03 млн грн, про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "У Чернівцях водоканал замовив рідкий хлор на 48% дорожче ціни виробника"

  Згідно з контрактом, фірма до кінця 2019 року постачатиме водоканалу рідкий хлор в балонах та контейнерах. Всього придбали 4 тонни в балонах та 74 в контейнерах відповідно. Ціна за тонну в залежності від тари не відрізняється і становить майже 52 тис. грн. Виробником зазначено кам’янський завод «Дніпроазот», пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Це дорожче ніж вартість на інших закупівлях аналогічного товару. Наприклад, КП «Попаснянський районний водоканал» купує хлор  приблизно по 48 тис. грн за тонну, запорізький водоканал – по 35 тис. грн/т.

  За такою ж ціною у заводу-виробника АТ «Дніпроазот» хлор придбала і Дніпровська філія Укрзалізниці. Ще дешевше в заводу купує «Кривбасводоканал» –  19,5 тис. грн за тонну рідкого хлору. Рік тому відпускна ціна за тонну речовини на «Дніпроазоті» становила 16,6 тис. грн з ПДВ.

  Участь у закупівлі взяло лише дві компанії. Окрім переможця учасником торгів виступило ТОВ «ТБ Аква-холдинг». Первинні пропозиції обох учасників були однаковими, однак згодом ТОВ «Евіротех-інжиніринг» знизило ціну на 20 тис. грн. ТОВ «ТБ Аква-холдинг» не торгувалось.

  У обох учасників серед документів завантажені скан-копії паспортів виробника, ліцензії на перевезення небезпечних вантажів, висновки санітарної експертизи та інші документи з однаковими датами та серійними номерами.

  Зараз дніпровський «ТБ «Аква-Холдинг» через кіпрську фірму «Сінофіл Інвестмент Лімітед» належить Валентині Білоус із Дніпра, директором є Михайло Федосеєнко. Однак раніше власниками були Сергій Астахов і ТОВ з  «Євроленд». Із ТОВ «Евіротех-інжиніринг» фірма перетиналась на тендерах 33 рази.

  ТОВ «Евіротех-інжиніринг» також зареєстроване у Дніпрі, а його власником є Костянтин Кушніренко. З початку 2018 року компанія отримала 18 держзамовлень на 50 млн грн. За інформацією YouConrol, за останній рік компанія провела 3-5 операцій з офшорами.

  Матеріал підготовлено в рамках проекту IWPR за підтримки МЗС Норвегії

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150