Намагався з’їсти гроші: з’явилося відео з чернівецьким патрульним, який взяв хабар (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Як вже повідомлялося, 20.03.2019 року на спецлінію «102» надійшло повідомлення про те, що три патрульні поліцейські, які несли службу на ДСПП “Атаки”, отримали неправомірну вигоду за не притягнення правопорушника до адміністративної відповідальності.

  Результат пошуку зображень за запитом "Намагався з'їсти гроші: з'явилося відео з патрульним, який взяв хабар"

  Нещодавно у мережі опублікували відео, на якому видно, як поліцейський, що взяв хабар, тікає. У прес-службі УПП в Чернівецькій області журналістам ІА АСС підтвердили, що на відео саме той патрульний поліцейський, якого спіймали на хабарі, пише СТИК.

  “Перед тим, як тікати, на герой вирішив з`їсти отриманий хабар”, – йдеться у дописі.

  Новый полицейский Артем, только что взял взятку! После того, как «правоохранитель» заметил, что факт получения взятки фиксировали на видео, он решил сбежать!!! И, судя по скорости передвижения, не бегал полицейский так даже на экзамене по физподготовке! Но и это еще не все… Перед тем, как убегать, наш герой решил съесть полученные купюры. Судя по всему, это единственная инструкция, которую он помнил из сказанного командиром отряда на утреннем разводе! А вы такой представляли реформу? )Совсем скоро смотрите полное видео на канале youtube.com/zpsanekhttps://www.instagram.com/p/BvbWAWXoMYV/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1geomaoheg860

  Опубліковано Alexander Kunitsky Понеділок, 25 березня 2019 р.

  (Visited 56 times, 1 visits today)
 • 180x150