ДБР взялося за справу поліцейських, які намагалися дати хабар прикарпатському активістові

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Про це повідомив журналіст Дорожнього контролю з Косова Віталій Мацьоцький на своїй сторінці.

  Результат пошуку зображень за запитом "Про це повідомив журналіст Дорожнього контролю з Косова Віталій Мацьоцький на своїй сторінці."
  На початку березня в місті Косів СБУ та місцева поліція затримали поліцейських-хабарників з Закарпаття, які хотіли викупити за $2 тисячі у місцевого журналіста компромат на себе. Йдеться про відео, де зафіксовано як перевертні фальсифікували справу на стаціонарному пості “Лазощина” з метою ймовірного отримання неправомірної вигоди з водія, пише СТИК з посиланням на Версії.

  Про увесь закарпатський “розвод” водій розповів журналісту на камеру.

  Віталію Мацьоцькому з колегами вдалось не лише “накрити” цілий пост закарпатських поліціянтів-хабарників – спіймати їх на гарячому, а й зафільмувати, як ті намагаються дати хабаря йому, щоб викривальне відео не було оприлюднене.

  Журналіст домовився з поліціянтами, що ті привезуть гроші в Косів. А сам тим часом зв’язався з СБУ – в телефонному режимі пояснив ситуацію і надав факти злочинних дій поліції. Потім пішов у відділення і написав офіційну заяву. Проте ні на усну, ні на письмову заяву співробітники СБУ ніяк не відреагували, пояснивши, що в них немає часу займатися цим питанням і в них немає повноважень. Тим більше, що активіст – не є посадовою особою, і хабар йому від поліцейських – це не кримінальна справа. Співробітники порадили Мацьоцькому звернутись у воєнну прокуратуру, але там активісту також не змогли допомогти. Згодом справу передали в новостворене Державне бюро розслідувань — правоохоронний орган України, створення якого передбачено Кримінальним процесуальним кодексом України у термін до 20 листопада 2017 року. Ідеологія відомства полягає в тому, що воно буде розслідувати кримінальні провадження, в яких фігурують правоохоронці, судді і найвищі службовці. Вікіпедія.

  “Державне бюро розслідувань запрацювало по Закарпатських хабарниках, тільки після черівного пєндаля від журналістів проекту “Контролер”, які взялись знімати сюжет про поліцейських, котрі і надалі спокійно працюють після того, як попались на спробі отримати неправомірну вигоду.” – передає Віталій Мацьоцький.

  Нагадаємо, У поліції проводять розслідування щодо вимагання хабара поліцейськими у Косові (відео)

  (Visited 59 times, 1 visits today)
 • 180x150