У тендерах на постачання газу для долинських та рожнятівських закладів освіти перемогла фірма спритного луганського бізнесмена

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За результатами тендерів, оголошених управліннями освіти, молоді та спорту Долинської та Рожнятівської РДА на постачання газу, перемогла київська фірма “Екотехноінвест”, засновником якої є молодий, але вже досить відомий бізнесмен з Луганщини Роман Русанов.

  Результат пошуку зображень за запитом "Газ — в два рази дешевше! У тендерах на постачання газу до долинських та рожнятівських закладів освіти перемогла фірма спритного луганського бізнесмена"

  Свого часу цей підприємець прославився тим, що переміг у тендері від “Укрзалізниці” на послуги у сфері глобальної соціальної мережі «Facebook», уклавши угоду на 740 тисяч гривень — 117 тисяч гривень щомісячно.

  Здібний smm-ник, очевидно, вирішив розширити сферу діяльності, ставши співвласником фірми, яка надає, зокрема, послуги із газопостачання. При цьому “Екотехносервіс” пропонує такі дешеві ціни, укладаючи договори суборенди із газовиками, що з ними не може конкурувати навіть “Івано-Франківськгаз збут”, пише СТИК з посиланням на Правду іф.

  За постачання 176 тисяч кубометрів природного газу рожнятівські освітяни готові були заплатити 2 мільйони 212 тисяч гривень. Під час аукціону, участь в якому взяли 9 підприємств, ціна послуги опустилася до 1 мільйона 54 тисяч 64 гривень — більш, ніж удвічі! Саме таку ціну запропонував “Екотехносервіс”, намір укласти угоду з яким оприлюднено на сайті громадських закупівель ProzZoro. Таким чином, заклади освіти отримають газ за вартістю менше 6 гривень за кубометр, в той час, коли тариф для населення встановлений у розмірі понад 8 гривень за куб газу.

  Також у понад 2 рази зменшилася стартова вартість послуги з газопостачання для закладів освіти у Долинському районі та у Вигодській ОТГ.  В управлінні освіти, молоді та спорту Долинської РДА на придбання 185 тисяч 550 кубометрів газу передбачили 2 мільйони 226 тисяч 680 гривень. “Екотехсервіс” запропонував необхідну кількість газу всього за 1 мільйон 206 тисяч 065 гривень. Щоправда, краща ціна на аукціоні була у ТОВ “Енергія України”, але переможець тендеру відмовився підписувати договір і поступився цією можливістю фірмі Романа Русанова.

  Цікаво, що у ТОВ “Енергія України”, яка віддала “Екотехсервісу” до пари перемогу в тендері,     також луганське коріння. Її засновником є відомий луганський бізнесмен Ігор Ліскі, голова ради директорів компанії «Ефективні інвестиції», до головних активів якої належать ПрАТ «ГЗФ «Краснолуцька», ТОВ «Житомирський картонний комбінат», ТОВ «ТД Антрацит», Лисичанський машинобудівний завод та ТОВ «Агролуг».

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150