На Хмельниччині обрали запобіжний захід заступнику військового комісара, якого підозрюють у хабарництві

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Військовий підозрюється в отриманні неправомірної вигоди за відстрочку від призову на строкову військову службу.

  Результат пошуку зображень за запитом "На Хмельниччині обрали запобіжний захід заступнику військового комісара, якого підозрюють у хабарництві"

  Слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту заступнику військового комісара одного із районних військових комісаріатів Хмельницької області. Як повідомляють у прес-службі Хмельницького міськрайонного суду, військовий підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального Кодексу України ( одержання неправомірної вигоди, вчинене особою, яка займає відповідальне становище), пише СТИК з посиланням на газету “Є”.

  «Чоловік підозрюється в тому, що перебуваючи на посаді заступника військового комісара- начальника відділу одного із районних військових комісаріатів, будучи службовою особою вимагав та отримав неправомірну вигоду в сумі 15 000 гривень за вирішення питання щодо вістрочки від призову на військову службу», – йдеться у повідомленні.

  Обираючи запобіжний захід, суд врахував, що підозрюваний має на утриманні трьох малолітніх та одну неповнолітню дитину, позитивно характеризується, є учасником бойових дій та має захворювання. Санкція частини 3 статті 368 Кримінального Кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

  Нагадаємо, Заступника голови військкомату в Хмельницькій області затримали під час отримання хабара (фото).

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150