НАЗК за місяць встановило 248 порушень законодавства у сфері запобігання корупції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне агентство з питань запобігання корупції у березні 2019 року встановило 248 порушень законодавства у сфері запобігання корупції.

  Результат пошуку зображень за запитом "НАЗК у березні 2019 року встановило 248 порушень законодавства у сфері запобігання корупції"

  Національне агентство з питань запобігання корупції у березні 2019 року встановило 248 порушень законодавства у сфері запобігання корупції, – повідомляють на сайті інституції.

  Так, Національне агентство склало 177 протоколів про адміністративні правопорушення, затвердило 56 обґрунтованих висновків про виявлені ознаки кримінальних правопорушень, а також направило 15 приписів. З них: 7 приписів внесено з вимогою усунути порушення законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень Закону, 8 приписів – за результатами перевірок державних органів.

  Крім цього, у березні почато 200 та завершено 59 повних перевірок декларацій. За результатами перевірок у 4 деклараціях виявлено недостовірні відомості на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, інформує СТИК.

  Також встановлено ознаки умисного неподання 52 декларацій.

  За порушення термінів подання декларацій складено 20 адмінпротоколів, за несвоєчасне подання або неподання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані – 93 адмінпротоколи, 3 адмінпротоколи – за декларування недостовірних відомостей на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів.

  Також Національне агентство склало 13 адмінпротоколів за недотримання вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та 4 адмінпротоколи – щодо порушення обмежень стосовно сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності.

  За порушення порядку подання звіту політичної партії Національне агентство направило до суду 12 адмінпротоколів, за порушення порядку надання або отримання внеску на користь політпартії – 32 адмінпротоколи.

  Нагадаємо, у лютому цього року Національне агентство зафіксувало 236 порушень антикорупційного законодавства.

   

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150