Депутати планують віддати посіпаці прикарпатського нардепа Іванчука елітні мисливські угіддя під Києвом

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Київська обласна рада планує надати в оренду громадській організації «Трофей» в оренду на 15 років мисливські угіддя площею 6,82 тис га.

  Пов’язане зображення

  На фото Андрій Іванчук

  Про це пише проект «Блогери», інформує СТИК.

  Проект рішення про передачу угідь був опублікований на сайті облради 5 березня. Згідно з його текстом рішення, планується надати у користування мисливські угіддя у Броварському, Вишгородському та Іванківського районах  Київської області площею, які нині перебувають у державному мисливському резерві. З додатку до проекту рішення відомо, що це дуже елітні угіддя. Так, на Вишгородщині з півночі землі першого мисливського наділу починатимуться на відстані 1,5 км від Київського водосховища, далі йтимуть повз землі ДП «Вищедубечанське лісове  господарство» до річки Десна. Зі сходу мисливські угіддя починатимуться від межі Чернігівської області автошляхом на південь через с. Літочки, Соболівка, Літки, Рожни до с. Пухівка, далі до річки Десна, далі течією р. Десна до  південної околиці с. Новосілки. Землі другого мисливського наділу зачіпатимуть межі села Любидва до річки Тетерів, далі йтимуть на південь вздовж Дніпровсько-Тетерівського лісомисливського господарства до села Вахівка.

  ГО «Трофей» має юридичну прописку у Вишгороді Київської області, заснована в кінці 2015 року. Директором є Палійчук Василь Миколайович, а  засновниками Петро Андрійович Дудка, Петро Михайлович Качкан і Григорій Григорович Малиш.

  За даними сайту «Посіпаки», Василь Палійчук був помічником народного депутата 7 і 8 скликань Андрія Іванчука (Народний фронт).

  «Наші гроші» повідомляли, що Василь Палійчук є директором ТОВ «Група компаній «Техінсервіс», що займається біоетанолом. У 2004 році був директором найбільшого виробника цукру України – ВАТ «Володимир-волинський цукровий завод», який до нього три роки очолював сам Іванчук.

  Програма «Схеми» зафіксувала, що у вересні 2016 року Іванчука, який прилетів до Києва із Ніцци приватним літаком Gulfstream-200, біля виходу з аеропорту зустрічав Mersedess Палійчука.

  (Visited 50 times, 1 visits today)
 • 180x150