Працівника НАБУ підозрюють у привласненні майже 1 млн гривень і купівлі на них Range Rover

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Державне бюро розслідувань розслідує можливе присвоєння співробітником Національного антикорупційного бюро 1 млн гривень і купівлю за них автомобіля Range Rover.

  Пов’язане зображення

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на Українські новини.

  Зазначається, що центральний апарат ДБР проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконних дій співробітника правоохоронного органу, який всупереч інтересам служби, з корисливих спонукань, незаконно привласнив і розпорядився коштами державного бюджету у розмірі 988675 грн за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна).

  «Під час досудового розслідування встановлено, що невстановлений зараз співробітник другого підрозділу НАБУ, зловживаючи службовим становищем, маючи на меті корисливий мотив привласнення коштів державного бюджету, отримав під звіт кошти на оперативні витрати в розмірі близько 1 млн гривень, за які пізніше придбав на ім’я іншої людини рухоме майно, а саме Range Rover чорного кольору 2010 року випуску. Покупка відбулася в грудні 2016 року», – йдеться в повідомленні.

  У рамках справи ДБР просило суд дозволити прослуховування фігурантів справи, проте 1 березня Печерський суд відмовив у цьому бюро.

  До слова, у березні цього року Спеціалізована антикорупційна прокуратура заявила, що НАБУ прикривало злочинну діяльність своїх співробітників і корупцію у власному відомстві.

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150