Прикарпатські освітяни розірвали договори з 20-річною підприємницею, в якої замовили дорогі продукти

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Відділ освіти Городенківської РДА в Івано-Франківській області розірвав одинадцять договорів з підприємницею Яною Михайлюк на закупівлю різноманітних продуктів харчування на загальну суму 1,78 млн грн.

  Результат пошуку зображень за запитом "розірвали договори"

  Це сталося після публікації редакції «Наші гроші. Львів» та звернення юриста Bihus.info (проект «Тисни»), інформує СТИК.

  У лютому цього року редакція «Наші гроші. Львів» виявила, що ціни на деякі замовлені продукти перевищують роздрібні. Наприклад, відділ освіти замовив макарони «Добрий мельник» у договорі вказана по 50,5 грн за 3 кг, а в інтернеті їх можна знайти по 35 грн. Свіжоморожену скумбрію замовили по 97 грн/кг, однак на гуртовому ринку «Шувар» середня ціна становила 75 грн. Щодо фруктів то овочів, то порівнюючи з цінами «Шувару», на кожному кілограмові апельсинів переплатили б 11 грн, бананів – 8 грн, лимонів – 10 грн, цибулі – 6 грн, моркви – 7 грн.

  Відтак юрист Bihus.info (проект «Тисни») надіслав звернення до управління захисту економіки в Івано-Франківській області, а у березні відділ освіти розірвав договори з підприємницею. Також управління захисту економіки скерувало звернення до управління західного офісу держаудитслужби в Івано-Франківській області.

  Яна Михайлюк зареєстрована як підприємниця у жовтні 2018 року. Наразі вона уклала ці 11 угод з поточним замовником.

  Батько Яни Михайлюк Микола Михайлюк є начальником Коломийського територіального сервісного центру (колишнє МРЕВ). У своїй декларації за 2018 рік він вказав, що подав її перед звільненням. Мати Лілія Михайлюк також займається підприємницькою діяльністю – здає в оренду власне та нерухоме майно.

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150