Підлеглий Авакова звинуватив тернопільського губернатора у покриванні лікаря-хабарника

 • 180x150
 • Опубліковано:

  «Степане Барна, намагаюсь другий раз достукатися до Вас. Це у Ваших силах. Багатодітна сім’я, одна дитина хвора ДЦП, без групи, вимагають 6000 гривень хабара. Якщо не можете вирішити – я допоможу». Такий різкий випад у бік голови Тернопільської обласної державної адміністрації зробив помічник міністра внутрішніх справа Михайло Апостол.

  За словами підлеглого Арсена Авакова, у родини мешканки Монастирищини є дитина 2016 року народження, котра маючи ДЦП – не має групи інвалідності. Чому? Тому що мамі хворої дитини просто не має за що лежати 21 день в обласній лікарні на обстеженні, щоб оформити цю саму групу, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  – Не можеш, не маєш як? Є вихід! Кеш на стіл, приблизно 6000 грн. і проблема виявляється вже зовсім і не проблема, – розповіла депутат Монастириської міської ради Світлана Безділь, яка особисто знає багатодітну родину в якої вимагали хабара.

  Підлеглий тернопільського губернатора, начальник управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук повідомив, що його структура вивчає дану ситуацію, водночас чиновник рекомендував жінці звернутися в поліцію щодо вимагання хабара. «Це допоможе медицині звільнитися від лікарів-хабарників», – заявив куратор сфери охорони здоров’я Тернопільської області.

  Слова чиновника ТОДА обурили помічника Міністра МВС Михайла Апостола.

  – Пане Богайчук, дитина не вчора захворіла ДЦП. Невже не знайшлося жодної скотини, вибачте за товталогію, не можу інакше, із сотень чиновників, які б просто ввійшли у це становище і допомогли бідній жінці, – сказав пан Апостол.

  Достеменно не відомо, хто доклався найбільше до цієї, можливо і незначної у масштабах області, справи простої жительки Монастирищини, однак вона, схоже, зрушилася з місця. З мамою дитини зв’язалися лікарі і повідомили, що є можливість вирішити це питання за один день без стаціонару. Також жінці обіцяють сприяння та допомогу з авто, щоб не везти дитину на автобусі до обласної лікарні. Дай Боже, щоб все вийшло, будемо чекати результат.

  (Visited 65 times, 1 visits today)
 • 180x150