Прокуратура Івано-Франківської області витратила на обслуговування власного сайту 96 тис. грн.

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Технічною підтримкою сайтів прокуратури майже на всій території України займатиметься київське підприємство ТОВ «Технічний та інформаційний сервіс». Всього підприємство підписало 39 контрактів з низкою структурних підрозділів прокуратури України на загальну суму 3,7 млн грн.

  Результат пошуку зображень за запитом "прокуратура іф"

  Останнє замовлення на послуги з технічної підтримки сайтів, фірмі віддала прокуратура Івано-Франківської області. Відповідний договір опублікований в системі Prozorro 3 квітня, а його вартість становить 96 тис. грн. За адміністрування сайту платитимуть 8 тис. грн на місяць.

  Технічним завданням передбачено, що фірма виконуватиме наступні послуги: консультування щодо роботи з веб-сайтом; ліквідація збоїв та виправлення виявлених недоліків, моніторинг функціонування програмних модулів веб-сайту та вдосконалення сайту, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  За такою ж ціною послуги замовляють й інші структурні підрозділи.  Послугами ТОВ «Технічний та інформаційний сервіс» користуються прокуратури з усіх регіонів України, окрім Рівненської, Миколаївської, Херсонської та Дніпропетровської областей. Усі закупівлі є допороговими.

  ТОВ «Технічний та інформаційний сервіс» зареєстроване у Києві, а його власником є Сергій Кучук та Максим Нечипорук. Останній також є директором ПАТ «Фінпорт Текнолоджіс Інк», яке також отримує замовлення від прокуратур.

  За данними Smida за 2017 рік, акціонерами  ПАТ «Фінпорт Текнолоджіс Інк» є Зіновій Козицький (42,7%), Ольга Петренко (17,9%) та Юрій Петренко (24,7%).

  Зіновій Козицький – відомий бізнесмен нафтовидобувної галузі. Йому належить низка спецдозволів на видобуток нафти, зокрема у Львівській області. Також він активно займається альтернативною енергетикою, його компанія «Еко-Оптіма» будує вітрові, сонячні та  гідроелектростанції. Окрім цього, Козицький є співвласником компанії, яка реалізує у Львові проект велопрокату NextBike, про що раніше писали «НГ.Львів».

  (Visited 77 times, 1 visits today)
 • 180x150