АМКУ оштрафував дві фірми на 1,5 млн грн за змову під час тендерів на Львівщині

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Адміністративна колегія Львівського обласного територіального відділення АМКУ вирішила оштрафувати ПП «Львівдах» і ТОВ «Галицька магістраль» за антиконкурентні дії під час 11 тендерів. Кожна фірма має сплатити по 748 тис. грн та не зможе брати участь у торгах протягом наступних трьох років. 

  Результат пошуку зображень за запитом "АМКУ оштрафував дві фірми на 1,5 млн грн за змову під час тендерів на Львівщині"

  ПП «Львівдах» і ТОВ «Галицька магістраль» у 2016-2017 роках зустрілися на відкритих торгах 14 разів. Вперше «Наші гроші. Львів» написали про «змовників» у 2016 році, інформує СТИК.

  Ми зафіксували, що засновники компаній-конкурентів мають інший спільний бізнес. Крім того, у договорах «Галицька магістраль» вказувала адресу у Новояворівську, де було прописане і підприємство «Львівдах». Коли до замовників приходили лише ці дві компанії, їх пропозиції взагалі залишались незмінними.

  У 2017 році АМКУ розпочав розгляд справи про можливу змову на торгах цих двох компаній після звернення наших партнерів з ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень».

  Колегія встановила, що «Львівдах» і «Галицька магістраль» узгоджували свою поведінку під час участі у торгах, надавали фінансову допомогу один одному, використовували спільні засоби зв’язки і комп’ютерне обладнання, подавали свої пропозиції з однієї IP-адреси в основному із незначною різницею в часі. Під час розгляду справи вони не визнали, що вчинили порушення.

  Власником ПП «Львівдах» є Іван Кіцила, у 2016-2018 роках фірма отримала замовлень на майже 28 млн грн. Основним власником ТОВ «Галицька магістраль» є Ярослав Олійник, ще 10% володіє Наталія Олійник, компанія підписала договорів на понад 17 млн грн у 2016-2017 рр.

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150