Патрульних, які відмовилися від хабара, преміюватимуть

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький пообіцяв виплачувати премію чесним патрульним.

  Результат пошуку зображень за запитом "Патрульних, які відмовилися від хабара, преміюватимуть"

  Про це правоохоронець повідомив  на своїй сторінці у Фейсбук, пише СТИК.

  “Всім вже, напевне, відомо, що, з-поміж іншого, для боротьби з корупцією в наших рядах діють відділи моніторингу, які 24/7 наглядають, виявляють і реалізовують спільно з іншими службами і правоохоронними структурами матеріали. Очищення наших рядів – це неспинний процес і він буде тривати завжди.  Але і проявів іншої сторони медалі – давання хабара, ми теж бачимо безліч. В березні минулого року ми вирішили прослідкувати та проаналізувати тенденції і масштаби цього явища. А ще, запровадили практику преміювання патрульних поліцейських за неухильне виконання закону і стійкість перед корупційними спокусами” – пише Олексій Білошицький.

  З березня минулого року, з ініціативи начальника Департаменту патрульної поліції Євгенія Жукова та підтримки Голови Національної поліції Сергія Князєва, кожен патрульний поліцейський, який не просто відмовився від хабара, а офіційно зареєстрував цю подію, затримав особу, яка спробувала дати хабара і викликав слідчо-оперативну групу для подальшого оформлення і реалізації – отримує премію 1000 грн.

   

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150