Справа «Укртелефільму»: суд залишив заарештованими гроші організатора

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд залишив заарештованими гроші директора фірми «Лодокс», підозрюваної в організації нанесення збитків державному підприємству «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» Олександри Гудзь.

  Результат пошуку зображень за запитом "соломянський районний суд"

  Таке рішення 21 березня ухвалила слідча суддя Солом’янського районного суду міста Києва Вікторія Жовноватюк, повідомляє  СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Як відомо, суд за клопотанням НАБУ наклав арешт на 27000 доларів, 1900 євро і 70000 гривень Гудзь. Не погодившись з таким рішення, її адвокат подав клопотання про зняття арешту з грошей.

  Вислухавши доводи адвоката, суддя Жовноватюк відмовила в задоволенні клопотання.

  Як відомо, Гудзь була організатором схеми з нанесення збитків Укртелефільму на 68,72 млн грн. За версією слідства, колишній директор Укртелефільму Віктор Підлісний у змові з Гудзь та Василем Заверховським відчужив на користь компанії «Лодокс» майнові права на 67 об’єктів нерухомого майна в Києві (24 квартири загальною площею 2704 кв. м, 7 нежитлових приміщень і 36 паркомісць) за всього лише 14,5 млн грн. У той час як за інформацією від бухгалтерії Укртелефільму, зазначені майнові права на квартири і 7 нежитлових приміщень оцінені в майже 42,55 млн грн, а це без 36 паркомісць. Внаслідок цих дій, які вчинено з численними порушеннями процедури відчуження державного майна, зокрема, без погодження з органом управління — Державним комітетом телебачення і радіомовлення України, державі в особі ДП завдано збитків.

  Читайте також:

  Справа «Укртелефільму»: суд обрав запобіжний захід першій підозрюваній

  Суд обрав запобіжний захід екс-директору “Укртелефільму”

  Екс-директору «Укртелефільму» повідомили про підозру в завданні підприємству збитків на 68,72 мільйона гривень

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150