Дві львівські фірми з одного будинку «розпиляли» понад півмільйона гривень на тендері з постачання дров

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Великодідушицька середня загальноосвітня школа (Стрийський район) за результатами відкритих торгів підписала договір з ТОВ «Сок-Іл» про закупівлю дров на суму 574 тис. грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "постачання дров"

  Згідно з договором, переможець торгів до кінця 2019 року постачатиме в школу дрова твердих порід. Загалом придбали 523 кубометрів дров по 1100 грн за одиницю. Вартість збігається із середніми закупівельними цінами у Львівській області, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Окрім переможця, участь у торгах взяла лише одна компанія ТОВ «Евро-Львів» із пропозицією у на 1,2 тис. грн дорожчою. Під час аукціону фірми не торгувались та не знижували вартість своїх пропозицій.

  Обидві компанії зареєстровані за однією адресою – у місті Стрий на вулиці   Нижанківського, 3. Також у обох фірм помітні однакові дефекти сканування у документах та однакові помилки, що свідчить про те, що документи для двох компаній готувала одна особа.

  Варто зазначити, що ТОВ «Евро-Львів» у будь-якому випадку не могло стати переможцем торгів, оскільки, завантажило лише кілька з необхідних  документів, а тому тендерний комітет відхилив би учасника.

  Власником ТОВ «Сок-Іл» є Василь Мельнишин. З початку 2018 року фірма отримала 18 держзамовлень на загальну суму 5,1 млн грн. Із ТОВ «Евро-Львів», яке належить Бекхану Мінкаілову, «Сок-Іл» конкурує вперше.

  (Visited 58 times, 1 visits today)
 • 180x150