Комунальники з Львівщини купили пікап Mitsubishi L-200 майже за мільйон

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Комунальне підприємство «Громадське господарство» (селище міського типу Славське Сколівського району Львівської області) 5 квітня за результатами тендеру замовило ТОВ «Ніко-Захід» легковий автомобіль за 864 тис грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

  Результат пошуку зображень за запитом "Mitsubishi L-200"

  Фірма поставить пікап Mitsubishi L-200 Invite. Автомобіль матиме кондиціонер, подушки безпеки, підігрів передніх сидінь, лебідку Tabor by Warn 12 з навантаженням 5443 кг, пише СТИК з посиланням на Наші гроші.

  «Ніко-Захід» на своєму сайті вказує, що Mitsubishi L-200 Invite продає за 825 тис грн.

  На торгах єдиним конкурентом «Ніко-Захід було ПП «Талисман» Віталія Гордієнка, чия пропозиція була вищою від переможця на 1 тис грн. і склала 865 тис грн. Саме такою була очікувана вартість. Фірми не торгувалися під час аукціону.

  Засновниками ТОВ «Ніко-Захід» є ТОВ «Компанія з управління активами «Ковін капітал», ТОВ «Ніко Авто Холдинг (Україна)», бенефіціар Іван Ніколайчук.

  Співвласником «Ніко-Захід» через «КУА «Ковін Капітал» є виходець з Чернівців Володимир Гнатишин. Він раніше був бізнес-партнером нинішнього міністра юстиції Павла Петренка, одного з найближчих соратників лідера «Народного фронту» Арсенія Яценюка.

  КП «Громадське господарство», яке було створене у листопаді 2018 року, очолює Михайло Билень, який був обраний депутатом Славської ОТГ.

  (Visited 60 times, 1 visits today)
 • 180x150