Конфісковані митниками цигарки спалюватиме син екс-начальника СБУ Львівщини

 • 180x150
 • Опубліковано:

  17 квітня, у селі Великі Мости (Сокальський район) постійна комісія Львівської митниці ДФС утилізує велику партію контрабандних цигарок. Тютюнові вироби у яких закінчився термін придатності спалить ТОВ «Капітал альянс партнерс».

  Результат пошуку зображень за запитом "цигарки"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на прес-службу ДФС у Львівській області.

  Фірма «Капітал альянс партнерс» зареєстрована у Києві. Основним видом діяльності зазначена діяльність у сфері права, а також фірма може здійснювати послуги посередника у торгівлі паливом, оптову торгівлю, збирання безпечних та небезпечних відходів.

  Власниками товариства є Оксана Рєзнік (20%) та Ігор Андрейчук (80%). Останній є сином колишнього начальника управління Служби безпеки України у Львівській області Віктора Андрейчука. Зараз УСБУ Львівщини очолює Олександр Ткачук

  Як раніше писали «НГ.Львів», Ігор Андрейчук  у 2009-2010 рр. був зареєстрований приватним підприємцем з основним видом діяльності «роздрібна торгівля одягом». Також у 2014-му його батько повідомляв, що син працює начальником відділу інформаційно-аналітичного забезпечення департаменту безпеки банку.

  На порталі використання публічних коштів Edata відсутні відомості про перерахунок фіскальною службою чи митницею коштів за оплату цих послуг з утилізації. Хоча у листопаді 2018 року волинська митниця ДФС платила цій компанії за послуги із утилізації неякісних продуктів близько 4 тис. грн, а в жовтні 2018 року – Чернівецька митниця 22 тис. грн за знищення невідомого майна.

  (Visited 69 times, 1 visits today)
 • 180x150