Справа «Дубневича»: залізничнику повернули закордонні паспорти

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд повернув закордонні паспорти начальнику відділу верхньої будови колії філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» Андрію Степаненку, якого Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють у заволодінні 93,27 мільйона гривень УЗ, у так званій справі «народного депутата Ярослава Дубневича».

  Результат пошуку зображень за запитом "Справа «Дубневича»: залізничнику повернули закордонні паспорти"

  Таке рішення 12 квітня ухвалила слідча суддя Солом’янського районного суду міста Києва Олена Курова за результатами розгляду клопотання САП, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Прокурор САП Ольга Ярова просила суд продовжити нічний домашній арешт підозрюваного і дію всіх обов’язків, у тому числі здати закордонні паспорти. Вона вказала, що наразі не можливо закінчити досудове розслідування, оскільки у справі призначена експертиза. Також, за словами прокурори, ризики перешкоджання слідству не зменшилися.

  Вивчивши клопотання, суддя Курова часткового його задовольнила. Так, вона продовжила дію нічного домашнього арешту та обов’язків, окрім здачі закордонних паспортів.

  Нагадаємо, НАБУ в цій справі повідомило про підозру в заволодінні коштами наступним особам: голові правління-генерального директора ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод» Сергію Тараненку, його першому заступнику Валерію Крячку, засновнику-директору ТОВ «Арго» Антону Шевченку, директору ТОВ «Корпорація КРТ» Місьонгу і трьом працівниками філії УЗ Адрею Степаненку, Клепак і Захаревич.

  За версією слідства, підозрювані протягом грудня 2015-березня 2017 організували закупівлю УЗ стрілочної продукції за завищеними цінами із залученням підконтрольних підприємств-посередників і таким чином заволоділи коштами філії ЦЗВ УЗ в сумі близько 93,28 млн грн.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150