“Справа Дубневича”: ще одному фігуранту послаблено запобіжний захід

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд повернув закордонні паспорти провідному економісту філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця» Тетяні Клепак, яку Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють у заволодінні понад 93 мільйонів гривень УЗ, так званої справи «народного депутата Ярослава Дубневича».

  Пов’язане зображення

  Таке рішення 12 квітня ухвалила слідча суддя Солом’янського районного суду міста Києва Марія Зелінська за результатами розгляду клопотання САП, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Прокурор САП Ольга Ярова просила суд продовжити дію всіх процесуальних обов’язків, покладених на Клепак, зокрема, прибувати за кожною вимогою; не відлучатися з міста Києва та Київської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування зі свідками і підозрюваними, а також здати закордонні паспорти.

  Вивчивши клопотання, суддя Зелінська задовольнила його частково. Так, вона продовжила дію всіх обов’язків, окрім здачі паспортів.

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150