Підприємці з одного офісу поділили півмільйона на запчастинах для львівських медиків

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф 16 квітня підписав договір з підприємцем Валерієм Бровкіним на запчастини для автомобілів за 843 тис. грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

  Пов’язане зображення

  Закупівлю проводили за двома лотами. В першому лоті на 519 тис. грн єдиним конкурентом переможця був підприємець Павло Титарчук.

  Учасники подали на торги документи з однаковими дефектами друку/сканування. У телефонній розмові з редакцією «Наші гроші. Львів» підприємець Валерій Бровкін зазначив, що має спільний офіс з суперником Титарчуком на вул. Героїв УПА, 73Д, передає СТИК.

  Конкурентів також об’єднує ТОВ «Галавтопостач» та ТОВ «Автозахід Холдинг». Першу фірму очолює Кирило Титарчук, який є батьком підприємця Павла Титарчука. Компанія також має офіс на вул. Героїв УПА, 73Д.

  Другу компанію «Автозахід Холдинг» очолює Василь Бурбан. Людину з такими ініціалами підприємець Бровкін вказує у тендерній документації як свого менеджера.

  Фірми «Галавтопостач» та «Автозахід Холдинг» також подають на тендери документи з однаковими дефектами друку/сканування.

  Підприємці Титарчук та Бровкін зустрічаються на торгах вже чотирнадцятий раз, починаючи з 2017 року. Протягом двох останніх років вони розіграли 2,3 млн грн на закупівлях запчастин.

  Протягом 2016-2018 років Бровкін конкурував з фірмою «Автозахід Холдинг» вісімнадцять разів, а з компанією «Галавтопостач» − шістнадцять.

  Валерій Бровкін веде підприємницьку діяльність з 2004 року, Павло Титарчук – з 2016 року. Обидва підприємці зареєстровані у Львові. Протягом 2018-2019 років Валерій Бровкін отримав замовлень на 4,4 млн грн, Павло Титарчук – на 2,1 млн грн.

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150