Шахрай вимагав 500 тисяч доларів “за вирішення питання з Генпрокурором”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Правоохоронці затримали шахрая, який вимагав та отримав 500 тис. доларів неправомірної вигоди нібито для керівництва Генеральної прокуратури. Про це повідомив Генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook.

  Результат пошуку зображень за запитом "Затримано шахрая, який вимагав 500 тис. дол. "за вирішення питання з Генпрокурором"

  “Разом з СБУ затримали шахраїв, що брали 500 тис. дол за вирішення питання з Генпрокурором”, – написав Луценко.

  Як повідомили у прес-службі ГПУ, у 2018 році Головною військовою прокуратурою до Дарницького районного суду м. Києва направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні від 03.11.2016 за обвинуваченням громадянина Л. у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 189, ч. 1 ст. ч. 1 ст. 263 КК України та громадянина Д. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 189 КК України.

  На даний час обвинувальний акт перебуває на розгляді в суді на стадії підготовчого судового засідання. Державне обвинувачення здійснюють прокурори Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, пише СТИК з посиланням на УНН.

  “На початку лютого 2019 року знайомий обвинувачених громадянин Н. повідомив, що має можливість вирішити з Генеральним прокурором України Ю. Луценком та заступником Генерального прокурора – Головним військовим прокурором А. Матіосом питання щодо прийняття рішення про закриття вказаного кримінального провадження. За прийняття такого рішення, обвинуваченим громадянам Л. та Д. необхідно надати нібито для Генерального прокурора України та заступника Генерального прокурора – Головного військового прокурора неправомірну вигоду в сумі 500 тис. доларів США”, – йдеться у повідомленні.

  За інформацією прес-служби, 18 квітня безпосередньо після передачі обвинуваченими громадянами Л. та Д. предмету неправомірної вигоди в сумі 500 тис. доларів громадянину Н., останнього затримано слідчими Головного слідчого управління СБУ відповідно до вимог статті 208 КПК України.

  На даний час проводяться першочергові слідчі дії.

  (Visited 44 times, 1 visits today)
 • 180x150