Екс-голову Держслужби у справах ветеранів АТО підозрюють у розтраті 22 мільйонів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Слідчі Держбюро розслідувань у Києві повідомили про підозру екс-голові Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції за фактом службової недбалості, яка спричинила привласнення понад 22 млн грн держбюджету, виділених для реабілітації військових.

  Результат пошуку зображень за запитом "Екс-голову Держслужби у справах ветеранів АТО підозрюють у розтраті 22 млн"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на прес-службу ДБР.

  Зазначається, що у 2015 році Держслужбою було укладено договори з суб’єктами господарської діяльності про фінансування за бюджетні кошти заходів з психологічної реабілітації постраждалих учасників АТО.

  “Керівники згаданих суб’єктів господарювання, з метою привласнення бюджетних коштів, надали завідомо неправомірні відомості в актах приймання-передачі наданих за договорами послуг. Зокрема, було вказано недостовірні дані щодо кількості учасників АТО, яким нібито було надано послуги з психологічної реабілітації, а також щодо обсягу таких послуг”, – йдеться у повідомленні.

  За даними слідства, колишній голова Держслужби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, проявляючи службову недбалість, не здійснив жодних належних заходів для перевірки достовірності відомостей, зазначених в актах приймання-передачі наданих послуг, та затвердив їх.

   

  Зазначається, що таким чином, екс-керівник відомства тривало не виконував свої службові  обов’язки належним чином.

   

  “Цим самим він фактично сприяв можливості привласнення  бюджетних коштів у сумі понад 22 млн грн, виділених для реалізації бюджетної програми з реабілітації військових. Варто наголосити, що посада підозрюваного належить до посад державної служби категорії “А” (вищий корпус державної служби – ред.)”, – розповіли у ДБР.

  Повідомляється, що слідчі Держбюро спільно зі співробітниками Служби безпеки України проводять санкціоновані обшуки за місцями проживання осіб, причетність яких до вказаних правопорушень перевіряється.

  Також  вирішується питання про обрання запобіжного заходу відносно екс-посадовця.

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150