Скандального тернопільського дорожника хочуть зробити першим заступником голови «Укравтодору»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Минулоріч розгорівся скандал довкола керівників дорожнього господарства Тернопільщини. Вони поділили дороги області на відрізки по 40 метрів, щоб замовником виступили потрібні фірми без проведення прозорих закупівель.

  Результат пошуку зображень за запитом "начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдана Юлика."

  Тоді Міністр інфраструктури України Володимир Омельян звернувся до керівника Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака, щоб той негайно звільнив начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдана Юлика. Однак гучні заяви такими й залишилися, реальних кроків у цьому напрямку не було. Ба більше, скандальний тернопільський дорожник пішов на підвищення. На початку 2019 року він виграв конкурс і став працювати начальником відділу контролю та документального забезпечення Державного агентства автомобільних доріг («Укравтодору»). Згідно з даними на сайті відомства, Юлик переміг у конкурсі, набравши 14,61 балів, а його суперниця Ольга Жукова – 10,48. А кілька днів тому міністр Омельян вніс подання щодо Богдана Юлика, згідно з яким на нього покладалися обов’язки першого заступника голови «Укравтодору»!

  24 квітня на засіданні уряду це питання було знято з розгляду, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Остаточне це рішення чи тимчасова невизначеність, поки не відомо. Але поки що вже колишньому начальнику Служби автодоріг у Тернопільській області доведеться займатися реєстрацією вхідної та вихідної кореспонденції. Хоча, в нього є чимало позадержавних справ, адже по собі на Тернопільщині від залишив «свою» дорожню фірму, якій на цей рік забезпечив достатню кількість дорожніх замовлень, гроші від яких справно капатимуть у його кишеню.

  (Visited 218 times, 1 visits today)
 • 180x150