На Тернопільщині громадський туалет придбали за 650 тисяч

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Одне з вагомих досягнень міського голови Чорткова Володимира Шматька – встановлення у центрі міста туалету. І не простого, а, як виявилося, «золотого». За модульну громадську вбиральню «TOILET» з міського бюджету витратили 650 тисяч гривень.

  Результат пошуку зображень за запитом "модульна вбиральня"

  Як повідомляє «Чортківська ратуша», закупівлю здійснювали за тендерною процедурою. Але перший тендер не відбувся, через те, що був лише один бажаючий учасник – рідний Чортківський ККП (директор Царик В.Я.). І другий тендер не відбувся, бо був лише один бажаючий – це ж саме ККП. Питаєте чому? Місцевим можновладцям та ще й родичам (п. Шматько і п. Царик – двоюрідні брати) цього й треба було. Адже якщо два тендери поспіль не відбулися через відсутність достатньої кількості часників, є право провести закупівлю за переговорною процедурою – вже без тендеру, що і успішно зробили, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  11 червня 2018 року пан Царик підписав договір з ТЗоВ «Проф-Стейт» на купівлю туалету за 649 000 гривень.

  На сесії міської ради депутати назвали таку закуплю ще й без їх згоди грабежем міського бюджету, злочином. Але за Шматька заступився його постійний адвокат і захисник, депутат Тернопільської обласної ради від фракції БПП Любомир Білик. Пан директор медколеджу їдко порекомендував депутатам, які не згодні з такою ціною «посадити на частині площі кущі кукурудзи і туди ходити оправлятися» (справляти нужду).

  Депутати «в кукурудзу» не захотіли, але твердо знають, що сума 649 00 грн. не остаточна плата за горе-туалет, які так звані господарники Шматько-Царик заплатити з кишень платників податків. Адже за установку туалету рідний і дорогий (у всіх сенсах) ККП візьме точно 70-100 тисяч і тоді сума зросте до 700-750 тис. грн.

  На думку місцевих активістів, реальна вартість туалету «TOILET» 200-250 тис. грн., а отже чортківський мер, на їхню думку, переплатив близько 400 тисяч гривень! І ще один цікавий факт. Виявляється, «Проф-Стейт» у 2018 році, окрім Чорткова, більше нікому подібних туалетів не продав. Очевидно, не було більше таких крутих покупців, як у Чорткові.

  (Visited 105 times, 1 visits today)
 • 180x150