САП відмовили в оскарженні запобіжного заходу екс-помічнику Дубневича

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд не відкрив провадження за скаргою Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на відмову суду збільшити заставу колишньому помічнику народного депутата Ярослава Дубневича, екс-першого заступника начальника філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» Едуарду Пушкаренку.

  Пов’язане зображення

  Таке рішення ухвалила колегія суддів Київського апеляційного суду, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Як відомо, НАБУ і САП спочатку заочно повідомили Пушкаренку про підозру, оскільки той переховувався за кордоном. Втім суд відмовився його заочно взяти під варту. Пізніше екс-помічник Дубневича повернувся в Україну і його затримали. Також суд обрав йому запобіжний захід у вигляді 5 мільйонів гривень заставиКиївський апеляційний суд залишив це рішення чинним, попри скаргу САП.

  У зв’язку з цим детектив НАБУ і прокурор САП попросили суд збільшити розмір застави Пушкаренку до 93,27 млн грн. Однак суддя Вікторія Жовноватюк відмовила в його задоволенні.

  За версією слідства, Пушкаренко, голова правління-генеральний директор ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод» Сергій Тараненко, його перший заступник Валерій Крячко, засновник-директор ТОВ «Арго» Антон Шевченко, директор ТОВ «Корпорація КРТ» Олег Місьонг і три працівники філії УЗ Андрій Степаненко, Тетяна Клепак і Захаревич причетні до заволодіння грошима УЗ. Правоохоронці вважають, що підозрювані протягом грудня 2015-березня 2017 організували закупівлю УЗ стрілочної продукції за завищеними цінами із залученням підконтрольних підприємств-посередників і таким чином заволоділи коштами філії ЦЗВ УЗ в сумі близько 93,28 млн грн.

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150