«Слово і Діло» продовжує стежити не лише за тим, як політики виконують свої обіцянки, але й скільки вони заробляють. Сьогодні ми розбиралися, скільки минулого місяця заробили голови антикорупційних органів в Україні.

Результат пошуку зображень за запитом "Зарплати антикорупціонерів: скільки в березні заробили очільники НАБУ, НАЗК та ДБР"

Найбільш високооплачуваним антикорупціонером став заступник директора Національного антикорупційного бюро України Анатолій Новак – 317,9 тис. грн за квітень. Майже половину з цієї суми склала допомога для оздоровлення на 2019 рік, передає СТИК.

Удвічі менше отримав сам директор НАБУ Артем Ситник – 170 тис. грн. Інші його заступники Тетяна Варварська та Гізо Углава – 127,7 тис. грн і 106,4 тис. грн відповідно.

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Мангул заробив близько 114 тис. грн. Два члени Агентства отримали 111-112 тис. грн, Наталія Корчак і заступник Станіслав Патюк – 87,8 і 83 тис. грн відповідно.

Найбільш скромні зарплати, як завжди, в керівництва Державного бюро розслідувань: Роман Труба заробив 67 тис. грн, його заступники – по 62,6 тис. грн.

Найбільш високооплачуваним антикорупціонером став заступник директора НАБУ Анатолій Новак.