Шеф поліції Львівщини втретє відмовився прозвітувати про свою роботу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У четвер, 25 квітня, голова Нацполіції Львівщини Валерій Середа втретє не прийшов на ефір програми «Звіти наживо» на телеканалі «UA: Львів», відтак на місце гостя журналісти поставили табличку з його іменем та продовжили обговорювати роботу поліції з експертами.

  Результат пошуку зображень за запитом "ШЕФ ПОЛІЦІЇ ЛЬВІВЩИНИ ВТРЕТЄ ВІДМОВИВСЯ ПРОЗВІТУВАТИ ПРО СВОЮ РОБОТУ"

  «Валерій Середа, мабуть, єдиний з очільників держслужб Львівщини, з ким команда “Теми дня” Суспільного мовлення у Львові так довго і так терпляче вела перемовини щодо участі у проекті #Звіти_Наживо та, загалом, участі в будь-якому іншому суспільно-політичному ефірі UA:Львів. Керівник Головного управління Нацполіції у Львівській області щоразу відмовляв нам у коментарях та візитах», – написала на своїй сторінці у Facebook продюсера «UA: Львів» Уляна Антоник.

  Валерій Середа тричі відмовився прозвітувати про свою роботу у прямому ефірі «UA: Львів»: 28 лютого, 28 березня та 25 квітня. Свої відмови Валерій Середа пояснював тим, що, на його думку, усі журналісти мають мати однаковий доступ до інформації. Однак команда «UA: Львів» вважає таку позицію суб’єктивною, оприлюднивши відеовідповідь Валерія Середи, передає СТИК.

  Програма відбулась без Валерія Середи «Я спілкувався з керівником Суспільного і кажу: «До того на ТРК «Львів» я майже щотижнево приходив і звертався [до людей]. Були проблемні питання по області. Особливо перед святами, я приходив з головою ОДА, начальником СБУ. Ми досить часто були на Високому Замку (там розташована студія телеканалу, – ред.). Після деяких змін я сказав, що хотілось би і далі так працювати, бо аудиторія [каналу] велика. Мені сказали: «Ну ви розумієте, ефір платний», – заявив Валерій Середа під час прес-конференції у лютому.

  Однак під час програми «Звіти наживо», яка все одно відбулась за відсутності Валерія Середи, ведуча Іванка Федів нагадала, що участь у всіх програмах «UA: Львів» є безкоштовною.

  «Ми і надалі з надією чекаємо, що Валерій Середа знайде можливість завітати у прямий ефір UA:Львів і прозвітувати про свою роботу та роботу своєї служби перед суспільством та мешканцями Львівщини, з податків яких, зокрема, Нацполіція фінансується. Пане Валерію, ви не приходите в ефір особисто до журналістів. Ви лише відповідаєте на їхні запитання в межах своєї компетенції та відповідальності. Ви приходите до українців», – написала Уляна Антоник, уточнивши, що журналісти знову чекатимуть Валерія Середу в прямому ефірі 30 травня.

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150