Суд призначив підготовче засідання у справі франківського екс-судді Булки

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд призначив на 3 травня підготовче засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього судді Господарського суду Івано-Франківської області Володимира Булки в одержанні неправомірної вигоди.

  Пов’язане зображення

  Про це йдеться в розкладі Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Засідання відбудеться 3 травня о 13:00. Справу розглядатиме колегія суддів у складі Дмитра Руденка (головуючий суддя), Олега Лазаріва та Олега Шамотайла.

  Водночас раніше адвокат екс-судді Булки намагався передати цю справу до Солом’янського районного суду міста Києва для подальшого її розгляду. Свою заяву він мотивував тим, що його клієнт був суддею в Івано-Франківській області, що унеможливлює справедливий та неупереджений розгляд справи. Проте Верховний суд відмовив у задоволенні клопотання.

  За версією слідства, суддя отримав 5 тисяч євро неправомірної вигоди від голови правління ПАТ «Живиця» Олександра Аниськовця за ухвалення рішення про продовження повноважень арбітражного керуючого в справі про банкрутство підприємства. Суддю затримали 7 серпня 2018 року «на гарячому», відразу після отримання ним другої частини обумовлених коштів, а саме 3 тисяч євро.

  (Visited 79 times, 1 visits today)
 • 180x150