Львівське комунальне телебачення замовило розробку стратегії розвитку у свого ж працівника

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Комунальне підприємство «Телерадіокомпанія «Перший західний» 25 квітня замовило послуги з розробки стратегії розвитку телерадіокомпанії на 2019 рік за 77,7 тис. грн у приватного підприємця Дмитра Посипанка. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "Комунальне телебачення «Перший західний» замовило розробку стратегії розвитку у свого ж працівника"

  Згідно з договором, стратегія має бути готова до 31 травня цього року. Інших деталей не вказано, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  На сайті «Першого західного» Дмитро Посипанко вказаний як «директор програм», хоча також є ведучим, як от програми «Інтерв’ю на Першому західному» та спецпроекту «Тут і зараз». Раніше Посипанко працював директором департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської облдержадміністрації, менеджером з комунікацій ГО «Європейський діалог».

  У своїй декларації за 2018 рік його дружина як головний спеціаліст відділу комунікацій з громадськістю ЛОДА вказала, що Дмитро Посипанко отримав 272,7 тис. грн заробітної плати за основним місцем роботи, а також 305,4 тис. грн доходу від заняття підприємницькою діяльністю.

  Засновником КП ТРК «Перший західний» (раніше КП «Телекомпанія «Львів-ТБ») є Львівська обласна рада. Згідно з «Регіональною програмою сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки», для «Першого західного» на 2019 рік передбачено 23 млн грн фінансування. У першому кварталі ТРК профінансовано на майже 4,7 млн грн. У 2018 році така підтримка була надана на майже 22,9 млн грн.

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150