Львівських податківців підозрюють у причетності до конвертаційного центру з оборотом 500 мільйонів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Слідчі ДБР спільно з НАБУ та СБУ викрили незаконну діяльність конвертаційного центру, що діяв протягом 2018-2019 років у Львові. За даними правоохоронців, щомісячний тіньовий обіг центру складав 500 млн грн. Про це повідомили у прес-службі ДБР.

  Результат пошуку зображень за запитом "Львівських податківців підозрюють у причетності до конвертаційного центру з оборотом 500 млн грн"

  Нагадаємо, увечері 3 травня детективи ДБР та слідчі НАБУ провели обшуки у Головному управлінні ДФС Львівської області. Пізніше у НАБУ пояснили, що обшуки відбувалися в межах розслідування незаконного формування податкового кредиту з ПДВ, а також незаконного виведення безготівкових коштів в готівку за винагороду, пише СТИК з посиланням на ZAXID.NET.

  Як мовиться у повідомленні прес-служби ДБР, під час досудового розслідування правоохоронці виявили схему виведення у тіньовий сектор безготівкових коштів підприємств та державних коштів завдяки конвертації їх в готівку. За попередніми даними, місячний тіньовий обіг вказаного конвертаційного центру складав понад 500 млн. грн. Наразі діяльність конвертаційного центру припинена.

  Наразі правоохоронці провели обшуки за місцем роботи окремих працівників Державної фіскальної служби у Львівській області та на об’єктах, які використовувались організаторами транзитно-конвертаційного центру для акумулювання готівки. Під час обшуків відповідні речові докази вилучили.

  Нагадаємо, що Слідчі НАБУ та ДБР проводять обшуки у львівській податковій.

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150