На Львівщині затримали боржника, який пропонував хабар прикордонникам

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На українсько-польському кордоні у пункті пропуску «Угринів» громадянин України намагався підкупити співробітників Державної прикордонної служби.

  Результат пошуку зображень за запитом "На Львівщині затримали боржника, який пропонував хабар прикордонникам"

  Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон, передає СТИК.

  Під час заходів прикордонного контролю пасажирів рейсового автобуса, що прямував до Польщі, спрацювала база даних правоохоронних органів стосовно громадянина України. І коли з’ясувалося, що українець через борги має заборону виїзду за межі країни, тоді за його безперешкодний пропуск він запропонував прикордонникам Львівського загону хабар у розмірі 100 доларів США.

  Офіцерами внутрішньої та власної безпеки по Львівському прикордонному загону спробу надання неправомірної вигоди задокументовано.

  За фактом виявлення ознак вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України направлено повідомлення до Національної поліції у Львівській області.

  Керівництво Львівського прикордонного загону звертається до усіх учасників руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень.

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150