НАБУ завершило розслідування «справи Дубневича»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Детективи НАБУ завершили розслідування фактів заволодіння 93,28 млн грн ПАТ «Укрзалізниця».

  Результат пошуку зображень за запитом "НАБУ завершило розслідування «справи Дубневича»"

  У травні восьми підозрюваним відкрито матеріали слідства для ознайомлення перед складанням обвинувального акта та скеруванням його до суду, пише СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Як встановило слідство, підозрювані впродовж грудня 2015–березня 2017 рр. організували закупівлю ПАТ «Укрзалізниця» стрілочної продукції за завищеними цінами із залученням підконтрольних підприємств-посередників й у такий спосіб заволоділи коштами Філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» в сумі близько 93,28 млн грн.

  Розслідування наведених фактів детективи Національного бюро розпочали у червні 2017 року за власними напрацюваннями.

  В січні 2019 семи особам повідомили про підозру. Згодом, у лютому, затримали та повідомили про підозру ще одному учаснику корупційної схеми — колишньому заступнику керівника Філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця».

  Водночас детективи вважають, що до вчинення злочину можуть бути причетні й інші особи, в тому числі народні депутати. Розслідування за цими фактами виділили в окреме кримінальне провадження, яке й досі триває. Стосовно одного з народних депутатів, який, за даними слідства, є організатором корупційної схеми, підготовлено та скеровано до органів прокуратури проект подання на зняття недоторканності та притягнення до кримінальної відповідальності.

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150