Прокурор Верховинщини не розслідував майже півсотні кримінальних справ, за що отримав догану від дисциплінарної комісії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів наклала дисциплінарне стягнення на начальника Верховинського відділу Надвірнянської місцевої прокуратури Івано-Франківської області Дмитра Гнип’юка за неналежне виконання службових обов’язків.

  Результат пошуку зображень за запитом "Прокурор Дмитро Гнип’юк"

  Прокурор Дмитро Гнип’юк або взагалі не розслідував кримінальні провадження, або порушував розумні строки їх розгляду, йдеться в рішенні Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, передає СТИК.

  Таких проваджень на рахунку Гнип’юка приблизно чотири десятки. Взагалі не проводилися слідчі дії щодо кількох крадіжок у Верховинському районі.

  Не вживалися заходи з прийняття законного процесуального рішення у кримінальному провадженні щодо нанесення тілесних ушкоджень.

  Не розслідувалися випади шахрайства, в тому числі й злочин, коли невідома особа, представившись працівником управління соціального захисту, виманила у місцевої мешканки 26 тисяч гривень.

  Також у рішенні Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів вказано, що досудове розслідування у кримінальних провадженнях, у яких процесуальне керівництво здійснює Гнипʼюк, проводиться з порушенням розумних строків. Затягується розгляд проваджень, які стосуються збуту наркотиків, ДТП з потерпілими, нанесення тілесних ушкоджень тощо.

  Неналежним є здійснення Гнип’юком прокурорського нагляду у кримінальних провадженнях, де особи переховуються від органів досудового слідства та оголошені в розшук.

  Комісія вважає, що Гнип’юк вчинив дисциплінарний проступок, а саме невиконання та неналежне виконання службових обов’язків. Оскільки він не мав дисциплінарних стягнень, комісія вирішила притягнути його до відповідальності у вигляді догани.

  Рішення Комісії протягом місяця може бути оскаржене до адміністративного суду або до Вищої ради правосуддя.

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150