Хмельницький суд обрав запобіжний захід митникам-хабарникам

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Слідчий суддя Хмельницького міськрайонного суду обрав запобіжний захід трьом посадовцям Житомирської митниці ДФС України. Як зазначають прес-службі суду, митників підозрюють в одержанні неправомірної вигоди.

  Результат пошуку зображень за запитом "Хмельницький суд обрав запобіжний захід житомирським митникам"

  «Хмельницькі правоохоронці викрили посадовців Житомирської митниці ДФС на вимаганні коштів від підприємств, що надають брокерські послуги. Гроші митники вимагали за безперешкодне митне оформлення товарів, як експорт так і імпорт, внаслідок чого в цілому отримали 1650 доларів. Неправомірну вигоду посадовці отримували частинами. Під час отримання однієї з них – 400 доларів, їх затримали», – повідомили у Державному бюро розслідувань.

  Хмельницький міськрайонний суд обираючи запобіжний захід посадовцям врахував, що вони раніш не судимі, мають постійне місце проживання, позитивно характеризуються, мають сім’ї та міцні соціальні зв’язки. Тому наступних два місці вони будуть під цілодобовим домашнім арештом, пише СТИК з посиланням на газету “Є”.

  Житомирським митникам інкримінують частину 3 статті 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою з використанням службового становища, поєднаного з вимаганням неправомірної вигоди). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150