Сірий кардинал Тернопільської ОДА ремонтуватиме дорог

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ремонт доріг, особливо в Тернопільській області, – дуже вигідний вид бізнесу, подумав сірий кардинал тернопільського політикуму Ігор Бабійчук і зареєстрував фірму «БМБУД» (звісно на дружину).

  Результат пошуку зображень за запитом "СІРИЙ КАРДИНАЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОДА РЕМОНТУВАТИМЕ ДОРОГИ"

  Виявляється, існує дві фірми «БМБУД». До однієї з них були дотичні спортсмени керівника Служби автомобільних доріг Тернопільської області Богдана Юлика (нині – висока «шишка» в «Укравтодорі»), в іншій кінцевим бенефіціаром є Надія Бабійчук. А хто ж це? За словами тернопільського активіста Ігоря Василіва, ця жінка – дружина «сірого кардинала», рішали з Тернопільської ОДА, керуючого справами облради і дружбана поки ще тернопільського губернатора Степана Барни. Ігор Бабійчук свого часу не побоявся «хапнути» для своєї сім’ї 50 гектарів землі, яка належала Скалатському ліцею, в якому, до слова, Надія Бабійчук працює директором. По даному факту навіть є судове рішення, за яким директриса визнана винною в адмінправопорушенні, але Іван Бабійчук допоміг затягнути справу по строках і тепер нічого не заважає користуватись цією землею, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Однак на цьому родина Бабійчуків не зупинилися, а пішла далі. Підприємливе подружжя має новий бізнес, тепер вони власники ТОВ БМБУД (без дефісу). Очевидно, і їй перепаде кілька замовлень на ремонт доріг по 40 метрів в Тернопільській області. Чого не зробиш, щоб оминути відкриті торги і замовити послугу в потрібних людей.

  Варто нагадати, що Іван Бабійчук вже служив двом господарям – голові ТОДА Валентину Хоптяну і Партії регіонів та Степану Барні і «БПП-Солідарність». Такі люди не тонуть, вони потрібні всім владам, тому, очевидно, варто очікувати на його появу в команді Володимира Зеленського на Тернопільщині.

  (Visited 121 times, 1 visits today)
 • 180x150