На Буковині дві підприємиці, зареєстровані за однією адресою, позмагалися за 400 тисяч на навчальне обладнання для школярів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Недобоївська сільська рада, що в Чернівецькій області, 6 травня підписала договір з підприємницею Світланою Гапонюк на закупівлю обладнання для кабінетів хімії та біології за 398 тис. грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

  Пов’язане зображення

  На торгах єдиною конкуренткою 23-річної Світлани Гапонюк була 57-річна підприємниця Віра Данилко. Під час аукціону учасниці не знижували своїх пропозицій. Водночас підприємниця Данилко не подала на тендер усіх потрібних довідок, рише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Згідно з тендерними документами, конкурентки прописані за однією адресою. У телефонній розмові редакції «НГ. Львів» Віра Данилко зазначила, що Світлана Гапонюк «просто прописана» за цією адресою та не є її родичкою.

  Віра Данилко веде підприємницьку діяльність з 2015 року, Світлана Гапонюк – з листопада 2018 року. Учасниці вперше зустрічаються на торгах.

  Протягом 2018-2019 року Світлана Гапонюк отримала замовлень на 2,5 млн грн, а Віра Данилко – на 4,1 млн грн.

  Згідно з поточним договором, підприємниця Гапонюк поставить замовникові один комплект приладдя, обладнання та меблів для кабінетів хімії та біології за 398 тис. грн.

  До комплекту входить сім навчальних колекцій, наприклад «Скло і вироби з нього» та «Пластмаси». Також п’ять навчальних моделей, серед яких моделі кристалічних граток «Алмаз» та «Графіт». Прилади загального призначення, як-от лабораторн

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150