У Чернівцях ветеран АТО став жертвою психолога-хабарника

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Чернівцях чоловік та жінка вимагали від ветерана АТО 650 доларів хабаря за сприяння у наданні йому групи інвалідності.

  Результат пошуку зображень за запитом "лікар хабар"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на Судовий репортер.

  Свідок пояснив, що проходив військову службу в зоні АТО в частинах Державної прикордонної служби. В подальшому був демобілізований та направлений для лікування до Чернівецького військового госпіталю з симптомами шизофренії. Там у 2016 році він познайомився з лікарем-психологом, яка повідомила, що може допомогти в оформленні групи інвалідності, але не безкоштовно, а за приблизно 400-600 доларів, «як для нього особисто».

  Пізніше лікар познайомила його зі своїм колишнім чоловіком, який, з її слів, мав займатися цим питанням. Останній начебто прикидався впливовою людиною і сказав, що спочатку потрібно 200 доларів, порадив пройти курс лікування у психіатричній лікарні і надати виписку з цієї лікарні, наголосивши, що про це він розмовляв з людиною з Києва, а потім за улагодження треба дати ще 400 доларів. Зі слів свідка, він передав чоловікові і жінці 650 доларів, уточнивши, що гроші позичив у своїх родичів.

  Гроші подружжя начебто не збиралося нікому передавати і знаючи, що на рішення про надання інвалідності вплинути не можуть, вони підбурювали АТОшника до дачі хабара голові комісії МСЕК.

  Чоловік психолога висловив голові таку пропозицію, але той відмовився і дав в суді показання проти подружжя. З його слів, обвинувачений просив співпрацювати з ним, тобто дослівно сказав «заробляти гроші» та пояснив, що є чоловіком психолога госпіталю Великої вітчизняної війни.

  Учасника АТО, зрештою, без хабара було визнано інвалідом 3-ї групи на один рік.

  Лікар-психолог в суді у скоєному зізналася. А її екс-чоловік, який працював на посаді офіцера Чернівецького прикордонного загону Західного регіонального управління прикордонної служби України, вину не визнав і від показань відмовився. У вироку суду йдеться, що подружжя розлучилося.

  Так, суд оштрафував жінку на 8500 грн, а чоловіка на 11900 грн.

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150