У Тернополі чиновники кришують підпільні заправки

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Тернополі процвітає нелегальний бізнес з продажу пального для автомобілів, податки не сплачуються, порушуються норми екологічної та пожежної безпеки, а земельні ділянка використовується не за цільовим призначенням.

  Результат пошуку зображень за запитом "У ТЕРНОПОЛІ ЧИНОВНИКИ КРИШУЮТЬ НЕЛЕГАЛЬНІ ЗАПРАВКИ"

  Не виключено, що все це відбувається на взаємовигідних умовах для чиновників, заявив колишній народний депутат, а донедавна начальник управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області Володимир Бойко.

  Відомий тернопільський громадсько-політичний діяч розповів історію про роботу однієї нелегальної заправки на вулиці Гайовій в Тернополі і як податківці «активно» боролися з її закриттям і покранням винних, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  – 2 січня 2019 року на сайті Головного управління ДФС у Тернопільській області оприлюднено інформацію про “припинення діяльності” нелегальної АЗС. Нелегальна заправка продовжила свою роботу вже через декілька днів після цього. Чекав, що когось притягнуть до відповідальності. Тим більше, що самі фіскали повідомили про складений протокол про адмінправопорушення, передбачене статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

  Однак, як виявилося, що протокол, про який повідомили 2 січня 2019 року, склали майже через 2 місяці після цього, тобто, 28 лютого. А вже в суді з’ясувалося, що до матеріалів справи про адміністративне правопорушення не долучено доказів, які б підтверджували факт реалізації дизельного пального та дозвіл на проведення закупки. І взагалі, в протоколі забули вказати, яку ж норму закону порушено, – розповів про суть справи Володимир Бойко.

  АЗС

  Суддя Тернопільського міськрайонного суду обгрунтовано повернув матеріали справи про адміністративне правопорушення назад до Головного управління ДФС у Тернопільській області для належного оформлення.

  – А належного оформлення не буде, оскільки змінювати протокол про адміністративне правопорушення №24 від 28 лютого 2019 року ніхто не буде, а скласти новий протокол по виявленому 28 грудня 2018 року факту порушення не можна у зв’язку із пропущеними строками. І взагалі, статтею 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлено тримісячний строк з дня вчинення правопорушення, протягом якого може бути накладене стягнення. Цей строк вже минув, – підсумовує пан Бойко і схиляється до думки, що це все було зроблено свідомо, бо, не виключено, що побідний нелегельним промисел відбувається на взаємовигідних умовах для чиновників.

  (Visited 56 times, 1 visits today)
 • 180x150