В «Укрзалізниці» незаконно виписали премій на 50 мільйонів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Аудитори «Укрзалізниці» виявили неправомірне нарахування виплат працівникам вагонної дільниці станції Київ-Пасажирський майже на 51 млн грн, йдеться на сайті компанії.

  Результат пошуку зображень за запитом " «Укрзалізниця» "

  «Колишнє керівництво виробничого підрозділу Вагонна дільниця станції Київ-Пасажирський філії Пасажирська компанія АТ «Укрзалізниця» приховало 50,9 млн грн, нараховані як премії, одноразові заохочення і матеріальна допомога окремим працівникам», – йдеться в повідомленні.

  Так, в ході непланової перевірки діяльності компанії за 2018 рік виявлено факти, коли деяким працівникам виплачувалася матеріальна допомога на оздоровлення при виході на щорічну відпустку в розмірі двох окладів, в тому числі й 2-3 рази на рік.

  Наприклад, зазначається, що керівник цієї вагонної дільниці за своєю заявою безпідставно отримав матеріальної допомоги на оздоровлення в липні 2018 року в розмірі двох окладів – на загальну суму 45100 грн.

  Під час перевірки також встановлено факт виділення більше 165 000 долл у вигляді премій і заохочень головному бухгалтеру, яка в момент виплати була відсутня на робочому місці, фактично перебуваючи на лікарняному, в щорічній або навчальній відпустці, пише СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Перевіркою також встановлено, що колишнім керівником вагонної дільниці станції Київ-Пасажирський та головним бухгалтером не контролювалося нарахування зарплати відповідно до чинного законодавства.

  «Більш того, вони своїми усними вказівками змушували своїх підлеглих працівників проводити нарахування коштів без відповідних нормативних документів, оформлених належним чином, а в разі відмови від виконання поставлених ними завдань погрожували звільненням або фізичною розправою», – повідомили в «Укрзалізниці».

  Матеріали перевірки передано до правоохоронних органів.

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150