Фірма партнерів львівського депутата незаконно знесла історичну будівлю у Стрийському парку

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Фірма пов’язана із депутатом Львівської міськради та відомим бізнесменом Григорієм Козловським знесла історичну пам’ятку на вул. Уласа Самчука, 16, що розташована у межах Стрийського парку. Йдеться про закинутий виставковий павільйон поблизу ресторану Delice.

  Результат пошуку зображень за запитом "ФІРМА ПАРТНЕРІВ ЛЬВІВСЬКОГО ДЕПУТАТА НЕЗАКОННО ЗНЕСЛА ІСТОРИЧНУ БУДІВЛЮ У СТРИЙСЬКОМУ ПАРКУ"

  Як повідомили на сайті Львівської міськради 6 травня, власник (ТОВ «Львів-Енергія») зніс пам’ятку садово-паркового мистецтва на вул. Уласа Самчука, 16. Раніше цій фірмі мерія погодила містобудівні умови та обмеження на реконструкцію будівлі під ресторан.

  Під час засідання виконкому головний архітектор міста Юліан Чаплінський зазначав, що проектом не передбачено ані підйом даху, ані добудова. Натомість фірма повністю знесла цю будівлю, пише СТИК з посиланням на ZAXID.NET.

  «З огляду на те, що зафіксовано руйнування частини конструктивних елементів будівлі, Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові проводить обстеження будівлі для з’ясування, чи роботи були проведені в межах робіт з реконструкції, чи це свідоме нищення об’єкта», – вказано у повідомленні.

  Львівська міськрада вимагає відновити знищену будівлю та притягне до відповідальності керівництво Стрийського парку та чиновників, що мали забезпечувати належний контроль.

  «Там колись проводилась Галицька Крайова виставка. Це був один з павільйонів, який зберігся до нашого часу», – пояснила цінність будівлі Лілія Онищенко, начальниця управління охорони історичного середовища ЛМР.

  Згідно з даними бізнес-пошукової системи YouControl, власниками ТОВ «Львів-Енергія» є Юрій Ломага  та Олексій Різник. Вони обоє є адвокатами та бізнес-партнерами львівського депутата Григорія Козловського.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150