Суд розгляне клопотання про відсторонення судді-хабарника з Львівської області

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд в режимі відеоконференції розгляне клопотання Національного антикорупційного бюро погодженого зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою про відсторонення Луки Кріля від посади голови Турківського районного суду Львівської області.

  Результат пошуку зображень за запитом "Суд розгляне клопотання про відсторонення судді з Львівської області"

  Таке рішення 25 квітня ухвалила слідча суддя Солом’янського районного суду міста Києва Світлана Кушнір, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Як вказується в документі, правоохоронці подали клопотання про відсторонення Кріля від посади. Водночас сам суддя надіслав до суду клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, проведення якої просить доручити Турківському райсуду Львівської області.

  Дослідивши клопотання, суддя Кушнір його задовольнила.

  Як відомо, Кріля підозрюють в одержанні 1000 євро неправомірної вигоди. За версією слідства, вказані кошти суддя вимагав від особи, яка працівниками патрульної поліції в листопаді цього року була зупинена за кермом автомобіля й складений протокол про адміністративне правопорушення за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150