Долинські освітяни помітили змовників лише після публікації журналістів та звернення юристів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Управління освіти молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації розірвало чотири договори з приватною підприємницею Оксаною Дудкою на послуги з харчування учнів.

  Результат пошуку зображень за запитом "Долинські освітяни"

  Сумарна вартість договорів становить 1,1 млн грн. Контракт розірвали через «неможливості усунення порушень». А порушення помітили в процесі моніторингу Державної аудиторської служби України, який служба розпочала після звернення юристів проекту «Тисни» (Bihus.info).

  Нагадаємо, ще 19 березня  «НГ. Львів» опублікувало матеріал про змову учасників закупівель.  Адже в усіх випадках Оксана Дудка змагались із приватним підприємцем Михайлом Вербовецьким, який не переміг у жодній із 25 закупівель у яких брав участь з січня 2018 року. При цьому на усіх торгах  учасники узгоджували свої дії та надавали однакові документи, передає СТИК.

  Хоча на надання послуг по кожному навчальному закладі провели чотири окремі тендери управління уклало з Оксаною Дудкою один контракт на 1,1 млн грн. При цьому у договорі тендерний комітет припустився помилки і зазначив суму контракту на одну тисячу гривень дешевшою, ніж сума тендерних пропозицій, а у такому випадку торги повинні бути скасовані через неможливість її усунути.

  Приватний підприємець Оксана Дудка зареєстрована у місті Долина, Івано-Франківської області, й, не враховуючи розірваних угод, отримала 7 держзамовлень на 700 тис. грн, усі з яких від управління освіти Долинської РДА.

  Управління освіти Долинської РДА не вперше «недобачає» змови на власних тендерах. Як писали«НГ.Львів», у січні управління підписало договір з ТОВ «Галицька торгова компанія» на закупівлю риби. Ця фірма на тендері змагалась із своїм працівником. Після публікації та звернення юристів угоду розірвали.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150