Доцента, якого затримали на Прикарпатті, підозрюють у систематичному хабарництві

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Співробітники Служби безпеки України викрили на систематичному одержанні хабарів директора інституту одного із закладів вищої освіти Прикарпаття.

  Результат пошуку зображень за запитом "СБУ підозрює доцента, якого вчора затримали на Прикарпатті, у систематичному отриманні хабарів"

  Оперативники спецслужби встановили, що доцент налагодив механізм отримання неправомірної вигоди від студентів вишу за успішне складання сесії, інформує СТИК з посиланням на прес-службу УСБУ в Івано-Франківській області.

  Правоохоронці затримали директора інституту в робочому кабінеті згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу під час одержання чотирьох тисяч гривень від студентки за проходження практики та захист курсової роботи. Під час обшуку в кабінеті також виявлено інші кошти, отримані доктором юридичних наук від протиправної діяльності.

  У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання міри запобіжного заходу.

  Викриття зловмисника проводилося спільно зі слідчим управлінням ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150