Директора Палацу культури на Львівщині затримали за отримання хабара (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Клієнти, які орендували приміщення у ньому, мали частину коштів вносити на рахунок підприємства, а решту віддавати керівнику готівкою.

  Результат пошуку зображень за запитом "На Львівщині директора Палацу культури затримали за отримання хабара (фото)"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на Головне управління Національної поліції у Львівській області.

  Відтак, відомо, що працівники Управління захисту економіки Львівщини спільно зі слідчим управлінням Головного управління Нацполіції у Львівській області та за процесуального керівництва прокуратури області встановили, що директор Палацу культури на Яворівщині одержував неправомірну вигоду.

  Так, оренда зали на 250 місць для проведення урочистостей, семінарів, концертів та інших заходів становить 1700 гривень за годину. Тих, хто його винаймав, посадовець зобов’язував визначену суму переказувати на банківський рахунок комунального підприємства, а решту віддавати йому готівкою.

  Керівник Палацу культури був затриманий на місці події правоохоронцями під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 10 000 гривень та додатково ще 3 400 гривень у якості офіційної плати за оренду приміщення для проведення бізнес-семінару.
  На Львівщині директора Палацу культури затримали за отримання хабара (фото)

  Зловмиснику було повідомлено про підозру у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). За вироком суду його визнано винним у скоєння злочину та призначено покарання – штраф в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 000 гривень).

  На Львівщині директора Палацу культури затримали за отримання хабара (фото)

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150