Радник губернатора заявив про здирництво в одній з тернопільських лікарень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  13 травня на апаратній-селекторній нараді в Тернопільській ОДА радник губернатора з питань медицини Володимир Кулак озвучив страшні факти зловживань в онкологічній лікарні, яку очолює Леонід Шкробот.

  – До мене, як до радника голови ОДА, звернулись пацієнти онкологічної лікарні, що з них в добровільно-примусовому порядку, з кожного пацієнта, який поступає на операцію, крім самої плати за операцію, додатково збираються кошти в сумі 2 500 гривень ніби на ремонт лікарні. Їх збирає «стрілочник» – медсестра, з трактуванням, «бо держава нас не фінансує, треба здавати», – розповів на нараді Володимир Кулак.

  Навіть в жіночки-інваліда забрали й не подивились, може й останнє, правда надали знижку тисячу гривень, взявши 1500 гривень.

  – А хто хоче лежати в реанімації, ліжко-місце вартує 500 грн. за добу. Ноу-хау, стимул виздоровлювати по-швидше, бо родина може не витримати фіннавантаження. І оплативши ці всі побори, ти все одно можеш не дочекатися в палаті людяного відношення і будеш ходити зі штативом по коридору, щоб тобі відключили крапельницю, бо медсестра десь щезла, а коли ти її знайдеш почуєш відповідь: «Не подобається, йдіть в платну лікарню». Ніби в них безкоштовно! На папері безкоштовно – все в кишеню! Хіба такі будуть за медичну реформу?! Звичайно, що ні! Вони навчились десятиліттями ловити рибу в мутній воді, – заявив радник губернатора.

  Володимир Кулак розповів, що в онкологічну лікарню за останні роки вкладено десятки мільйонів гривень і зовсім немає проблем з фінансуванням, але чому в медустанові продовжують збирати побори, чоловік не розуміє.

  За висновками наради, надано протокольне доручення голови ОДА Степана Барни викорінити озвучене радником ганебне явище в онкологічній лікарні, а сам Володимир Кулак отримав усну подяку губернатора, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  (Visited 50 times, 1 visits today)
 • 180x150