Суд узяв під варту екс-командувача Нацгвардії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд взяв під варту колишнього командувача Національної гвардії України Юрія Аллерова з альтернативою застави в 4,8 мільйона гривень за підозрою в заволодінні майже 82 мільйонами гривень при обміні квартир.

  Результат пошуку зображень за запитом "Суд узяв під варту екс-командувача Нацгвардії"

  Таке рішення ухвалила слідча суддя Солом‘янського районного суду міста Києва Ада Педенко за результатами розгляду клопотання Національного антикорупційного бюро погодженого зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою, пише СТИК з посиланням на Слова і Діло.

  «Клопотання детектива НАБУ погодженого з прокурором САП про обрання запобіжного заходу Юрію Аллерову у вигляді тримання під вартою задовольнити частково. Обрати підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 14 липня», – оголосила суддя.

  Також суд визначив альтернативою арешту заставу в 4,8 млн грн. Крім того, суддя Педенко визначила перелік обов‘язків, які покладуть на Аллерова у разі внесення застави. Зокрема, екс-командувач НГУ зобов‘язаний буде з‘являтися за першою вимогою; не відлучатися з місця проживання без дозволу; повідомляти про зміну місця проживання; утримутиватися від спілкування зі свідками та підозрюваними, здати закордонні паспорти.

  Раніше прокурор САП Олексій Скибенко повідомляв, що існують ризики перешкоджання Аллеровим слідству. Зокрема, він може переховуватися в Росії, оскільки його дочка майже увесь час проживає там і має російське громадянство, а дружина постійно відвідує Москву. До того ж, за даними слідства, підозрюваний може незаконно впливати на свідків та інших підозрюваних; знищити, спотворити або приховати речі і документи, важливі для слідства, а також може перешкоджати провадженню іншим чином.

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150