Львівський локомотивний завод за місяць скупився у кубла фірм російськими запчастинами на 23 мільйона

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В 2019 році ПАТ «Львівський локомотиворемонтний завод», який входить в структуру власності АТ «Українська залізниця», уклав цілий ряд контрактів на постачання російських запчастин і матеріалів із сумнівними українськими посередниками, які пов’язані з бізнесменом Володимиром Капирулею.

  Результат пошуку зображень за запитом "Локомотивний завод у львові"

  Про це пише СТИК з посиланням на Залізницю без корупції.

  Зокрема, в квітні «Львівський локомотиворемонтний завод» за результатами тендеру підписав контракт з ТОВ «НВП «Укрпромвпровадження» на 4,95 млн грн. на постачання 150 заготовок зубчастих коліс до тягових електродвигунів.

  В документацію переможця вказано, що виробником згаданої продукції є російське підприємство ВАТ «Євраз Нижньотагильський металургійний комбінат».

  В цьому тендері були ще два учасники – ТОВ «Маркетінвестгруп» та ТОВ «Нордіск», які також пропонували продукцію ВАТ «Євраз Нижньотагильський металургійний комбінат».

  Більше того всі три учасники завантажили свою документацію протягом 1,5 години і майже з ідентичними документами.

  В іншому тендері в кінці квітня «Укпромвпровадження» розіграло з «Маркетінвестгруп» 15 млн грн. на постачання ізоляційних матеріалів.

  Згідно тендерної документації обидва учасники пропонували продукцію, виробництва російського ПАТ «Електроізоліт», російського ТОВ «Еліз», російського ТОВ «Рошальський завод фторпластових виробів» та самого ТОВ «НВП «Укрпромвпровадження».

  Отже, «Маркетінвестгруп» є ще й дилером свого «конкурента».

  Крім того, в квітні «Львівський локомотивний завод» оприлюднив договір за неконкурентною процедурою вже ТОВ «Іст Лоуд Груп» про закупівлю  російських хімтоварів на 3 млн грн. Згідно специфікації за договором ТОВ «Іст Лоуд Груп» має поставити 21 різну позицію товарів від вазеліну косметичного і прального порошку до полістеролу, лабоміту і флюсу зварювального.

  Виробниками товарів вказані ТОВ «Склоізоліт» (Росія), ТОВ «Куйбишевазот» (Росія), ТОВ «ТД «Санітарний щит України» і «Металхім Німечина».

  Таким чином, тільки в квітні локомотивний завод закупив російських запчастин та матеріалів на 23 млн грн.

  «НВП «Укрпромвпровадження» та «Іст Лоуд Груп» входять в групу впливу бізнесмена Володимира Капирулі. Обидві фірми записані на номер телефону  044-291-60-02. При цьому раніше ТОВ «Іст Лоуд Груп» офіційно належало Михайлу Капирулі, сину Володимира Капирулі, який є власником 70% «НВП «Укрпромвпровадження».

  Нині «Іст лоуд Груп» записане на Катерину Варламову з окупованого Донецька.

  «Маркетінвестгруп», яке було формальним конкурентом «Укрпромвпровадження», записане за адресою масової реєстрації в звичайній житловій п’ятиповерхівці в Києві, де прописані ще 300 фірм.Ця фірма має на своєму рахунку посередницькі контракти з локомотиворемонтними заводами «Укрзалізниці» на 250 млн грн.

  Варто зауважити, що ТОВ «Маркетінвестгруп», ТОВ «НВП «Укрпромвпровадження» та ТОВ «Іст Лоуд Груп» отримали 65% від суми всіх замовлень ПАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» цього року. Таким чином завод «зливає» більшість коштів через «прокладки» Капируль, які часто постачають російську продукцію.

  Загалом ТОВ «Маркетінвестгруп», ТОВ «НВП «Укрпромвпровадження» та ТОВ «Іст Лоуд Груп» уклали з Укрзалізницею контракти на суму близько 2 млрд грн.

  (Visited 68 times, 1 visits today)
 • 180x150